Şehremini Böcek İlaçlama

admin | 22 Aralık 2018 | 3 | Genel

Şehremini böcek ilaçlama servisi olarak; tarihi yarımadada yer alan Fatih ilçesinde, eski dokuyu sağlıklı şekilde geri kazanmak adına faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Böceklerin uğrak mekanlarından biri olan eski ve ahşap yapılar, bu yapıların oluşturduğu bölgeler hijyen eksikliğine neden olan böcek istilalarının tehdidi altındadır. Böcek ve haşerelerin bu alanları sevme ve buralarda bulunma sebebi nem, rutubet ve giriş-çıkış için kullanacakları çok sayıda geçiş yolu olmasıdır. Bu gibi durumlarda, sağlık açısından bir problem yaşamamak adına erken müdahale son derece önemlidir. Bunun için öncelikle ilaçlama faaliyetinde bulunmalı, ardından yapıda ve alanda bir iyileştirme yoluna gidilmelidir. Bu doğrultuda firmamız bünyesindeki ilaçlama ekipleri günün her saati hizmetinizdedir.

Böcek İlaçlama Sürecinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Böcek ilaçlama ekiplerimiz, her haşere türü için ayrı bir ilaçlama uygulaması gerçekleştirmekte olup çalışmalara başlamadan önce alanda bir inceleme gerçekleştirmektedir. Bu incelemede; alanın büyüklüğü, haşere oranı, istilanın boyutu, alanın genel nitelikleri, haşere türü ve cinsi gibi bazı temel değişkenler önem teşkil etmektedir. Bunların belirlenmesinin ardından en uygun ilaçlama yöntemi ve haşere ilacıyla uygulamaya başlanılır. Fakat burada en önemli nokta, ilaçlama işlemini gerçekleştiren ekiplerin Şehremini böcek ilaçlama firması ekipleri gibi profesyonel ve alanında uzman kimseler olmasıdır. Doğru kişilerle çalışılması işlemin verimliliğini belirleyen en temel kriterdir. Bir sonraki aşamada ekiplerin talimatlarına uyulması da son derece mühimdir. Bu şartlar altında işlemden %100 verim alınacağı firmamız tarafından garanti altına alınmaktadır.

En Etkili Böcek İlaçlama Yöntemleri Nelerdir?

Böcek ilaçlama uygulamaları arasında en etkili ve kesin sonuç sağlayan yöntemler sıvı ilaçlama ve jel ilaçlamadır. Sıvı ilaçlama tüm haşereleri kapsayan bir yöntem olup kısa süre içinde etki sağlayan bir tekniktir. Tüm yüzeylere uygulanan sıvı ilaç; yumurtadan çıkmamış böceklerin de etkilenmesi için uzun süreli bir etkiye sahiptir. Kokulu ve kokusuz olmak üzere iki şekilde uygulanır. Jel ilaçlama ise hamam böceği, kalorifer böceği ve karafatma gibi böcek türleri için uygulanan bir yöntemdir. Jel haldeki ilaç böceklerin en çok görüldüğü yerlere ve geçiş yollarına uygulanır. İlacı yiyen böcek yuvasında ölür ve diğer böceklerin de ölümüne neden olur. Kısa süre içerisinde tüm koloni ortadan kalkmaktadır. Şehremini böcek ilaçlama servisinin ilaçlama uygulamaları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Benzer İçerikler

gemi-ilaclama

Gemi İlaçlama

admin | 28 Eylül 2019 | 0

Kervan Böcek İlaçlama bünyesinde sağlamakta olduğumuz Gemi İlaçlama hizmetlerimiz, vapur, tekne, yat, gemi gibi ulaşım araçlarında meydana gelen haşere ve kemirgen problemlerinin ortadan kaldırılması için tasarlanmıştır. Firmamız, gemi ilaçlama hizmetleriyle…

ev-ilaclama-fiyatlari

Ev İlaçlama Fiyatları

admin | 4 Temmuz 2019 | 0

Ev İlaçlama Fiyatları, Kervan Böcek İlaçlama firmamızın bünyesinde oldukça ekonomiktir. Evlerinizde ya da iş yerlerinizde meydana gelen haşere ve kemirgen problemlerini, etkili ilaçlama yöntemlerimiz ve uzman ilaçlama kadromuzla birlikte ortadan…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir