Pire İlaçlama

admin | 26 Temmuz 2018 | 0 | Haşere Çeşitleri

Fatih böcek ilaçlama şirketi olarak haşerelerin neden olduğu zararlara ve bulaşıcı hastalıklara karşı sağlığınızı güvenle kontrol altına almaktayız. Fatih ilçesi İstanbul Avrupa yakasının en nezih ve yapı olarak en eski binalarına sahiptir. Nüfusun kalabalık olduğu bu ilçede, her semt ve tüm mahallere ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Fatih ilçesinde genel olarak gelen şikayetler arasında pireler ön plana çıkmaktadır. Pireler, zıplayarak hareket eden kan emici sınıfını oluşturur. Pire ilaçlama oldukça zor bir ilaçlama uygulamasıdır. Mutlaka dışarıdan profesyonel bir ilaçlama ekibi tarafından uygulanması gerekmektedir. Pirelerin yerleşmiş olduğu ev ve iş yerleri gibi alanlarda ilaçlamanın sıklıkla yapılması gerekmektedir. Bunun nedeni pirelerin girdiği alanlara yumurtalarını bırakmasıdır. Yapılan ilk ilaçlamadan sonra yumurtalarından yeniden doğan pirelerin yeniden ürememesi adına ilk ilaçlamadan 15 gün sonra tekrar bir ilaçlama uygulaması uygun görülmektedir.

Pireler genellikle geceleri ortaya çıkar. İnsan derisinde kaşıntıya ve çeşitli kabarcıklara neden olurlar. Pireler aynı zamanda insan vücudunda çeşitli alerjik reaksiyonlara da neden olurlar. Pire ısırığı en sık bilinen ve en çok rahatsızlık duyulan durumdur.

Pirelere karşı en etkili mücadele yöntemleri arasında sıvı ilaçlama uygulaması gelmektedir. Sıvı ilaçlamanın da uzman ellerde yapılması gerekmektedir. Pireler daha çok yün, keçe ve bazı ahşam yapıların içinde kolaylıkla nüfuz edebilmekte ve çoğalabilmektedirler. Pireler uçmaz. Sadece çok iyi bacak yapılarına sahiptirler. Bu özelik onların sıçramalarına olanak tanımaktadır.

Pire İlaçlama Fiyatları

Pirelerden kurtulmanın en etkin yolu şüphesiz ilaçlama yapmaktır. Ev ve iş yerlerinde en sık rastlanan pirelere karşı gerekli önlemler alınmadığı taktirde önüne geçmek zorlaşmaktadır. Pireler aynı zamanda evcil hayvanlar üzerinde de çok etkilidirler. Pireler insan ve hayvan kanıyla beslenmektedirler. Evlerimizde kedi, köpek ve kuş türlerinde bulunabilirler. Bu yüzden önce ev ve iş yerlerimizi, ardından çeşitli pire kovucu tasmalarla hayvanlarımızın kontrolünü sağlayabiliriz.

Pire ilaçlama fiyatları değişkenlik göstermektedir. Ancak genel olarak pire ilaçlama için fiyatlandırmanın yapılması belli aşamalar göz önünde bulundurularak elde edilir. İlaçlama yapılacak alanların yüz ölçümü ve pirelerin ne kadar sıklıkla ortaya çıktığı önemli etkenlerdir. Bu etkenler göz önüne alınarak pireler için kullanılacak olan ilaç miktarı hesaplanır.

Yani, ilaçlama yapılacak alanın büyüklüğü, pirelerin çoğunluğu ve kullanılacak ilaç miktarı pire ilaçlama fiyatlarını doğrudan ortaya koyar.

Pirelerle Mücadele Nasıl Olmalıdır?

Pirelerle mücadele etmek sanıldığı kadar kolay değildir. Gözle görünmezler. Çünkü insan ve hayvan kanı emmek için geceleri aktif olurlar. Pirelerden ebediyen kurtulmanın en mantıklı yolu ilaçlama uygulamalarına başvurmaktır. Ancak bu uygulamaların amatör ellerde değil, doğrudan bir ilaçlama firması tarafından uygulanması gerekmektedir.

Pireler için genellikle sıvı ilaçlama etkindir. Bazen duruma göre, kokulu sıvı ilaçlama tercih edilmektedir.

Bu konuda daha detaylı bilgi almak ve pire ilaçlamasına ilişkin yapılması gerekenler için doğrudan kurumsal müşterimizle irtibata geçebilirsiniz. 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizi arayarak, pireler ve pire çeşitleri hakkında bilgi alabilir, haşere tespiti yapabilir ve de ilaçlama yapacağınız alanlara ilişkin randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Pirelerin Neden Oldukları Hastalıklar Nelerdir?

Pireler insan kanı emdikleri için, insan derisinde ısırıklarla kan emerler. Bu durum başta alerjik hastalıklar olmak üzere, cilt hastalıkları ve çeşitli ölümcül hastalıklara varan durumlara kadar yol açabilmektedir.

Evinizde yaşlı veya çocukların bulunması durumunda da sağlıklarının tehlike ve tehdit altında olduğu bilinmesi gerekmektedir. Pirelerden kurtulmak istiyorsanız bizi aramanız yeterlidir.

Benzer İçerikler

kakalak-ilaclama

Kakalak İlaçlama

admin | 21 Ağustos 2018 | 0

Çevremiz birçok canlı ve mikroorganizma ile doludur. Bu canlıların bazıları bize zarar verirken bazıları evcil ve besi hayvanları olmak üzere çevremizde ve yaşamlarımızın içindedir. Çevremizde istemediğimiz hayvanların başında böcekler, kemirgenler,…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir