işyeri Böcek ilaçlama Fiyatları

admin | 2 Temmuz 2018 | 0 | Genel

işyeri Böcek ilaçlama Fiyatları, böcek ve haşereler yaşam alanlarımızı tehdit eden ve çok ciddi virüsler taşıyan ve bulaştıran organizmalardır.

Kentsel dönüşüm, küresel ısınma, ekolojik sistemin bozulması, çevre kirliliğine karşı olan duyarsızlık nedeniyle bir takım böcek ve haşerelere rastlamak mümkün.

Sağlımızı olumsuz etkileyen böcek ve haşereler

Pire, bit, mite, güve, sivrisinek, kara sinek, gümüş böceği, hamam böceği, kalorifer böceği, tahta kurdu, tahta kurusu, tespih böceği, kulağakaçan, çıyan, akrep, salyangoz, akar, fare…vb

işyeri Böcek ilaçlama Fiyatları
işyeri Böcek ilaçlama Fiyatları

Bu böcek ve haşerelere karşı kişisel yöntemlerinizle ya da piyasada satılan değişik markalara ait böcek ilaçlarıyla müdahale etmeniz zordur bu sizi kısmen kurtaracaktır ancak bir kaç gün sonra tekrar böcek ve haşerelerle karşılaşmanız mümkün.

Böcek ilaçlama Fatih günün 7/24 saati Fatih’in tüm mahalle, cadde ve sokaklarına hizmet vermektedir. İş yerinizde iş performansını düşüren bu böcek ve haşerelere karşı mutlaka önlem almalısınız.

Dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği ev, hastane, iş yerleri, gemi, bahçe..vb açık ve kapalı alanlarda ilaçlama yapıldığı gibi bir çok okul için de böcek ilaçlama yapılmaktadır. İlaçlamayı yapan firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Böcek ilaçlama Fatih Şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin, okulların ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Böcek ve haşereler iş yerlerinin mutfak, tuvalet, evrak dolapları, depo, bodrum ve zemin katlarda bulunmaktadır. Acil önlem alınmadığı takdirde de çok ciddi bir takım hastalıklara neden olabilir. Böbrek yetmezliği, akciğer kanamaları, lenf hastalıkları, kas ve kemik hastalıkları, bağırsak enfeksiyonları, mide hastalıkları, tifüs, hepatit, AIDS, fil hastalığı, sarı humma, dang humma, verem, veba, sıtma…vb.

işyeri Böcek ilaçlama Fiyatları, böceklerin ve haşerelerin türlerine, yoğunluklarına ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre değişim göstermektedir.

 

Benzer İçerikler

gemi-ilaclama

Gemi İlaçlama

admin | 28 Eylül 2019 | 0

Kervan Böcek İlaçlama bünyesinde sağlamakta olduğumuz Gemi İlaçlama hizmetlerimiz, vapur, tekne, yat, gemi gibi ulaşım araçlarında meydana gelen haşere ve kemirgen problemlerinin ortadan kaldırılması için tasarlanmıştır. Firmamız, gemi ilaçlama hizmetleriyle…

ev-ilaclama-fiyatlari

Ev İlaçlama Fiyatları

admin | 4 Temmuz 2019 | 0

Ev İlaçlama Fiyatları, Kervan Böcek İlaçlama firmamızın bünyesinde oldukça ekonomiktir. Evlerinizde ya da iş yerlerinizde meydana gelen haşere ve kemirgen problemlerini, etkili ilaçlama yöntemlerimiz ve uzman ilaçlama kadromuzla birlikte ortadan…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir