Hizmetlerimiz Nelerdir?

admin | 28 Temmuz 2018 | 0 | slider

Fatih Böcek ilaçlama şirketi olarak, haşerelerin girdiği her noktaya ulaşarak, yaşam alanlarınızı, hastalıklardan, tehlikelerden koruyarak sağlığınızı güven altına alıyoruz.

  • Fatih Böcek İlaçlama,
  • Fatih Haşere İlaçlama,
  • Fatih Fare İlaçlama,
  • Fatih Pire İlaçlama,
  • Fatih Hamamböceği ilaçlama,
  • Fatih Akrep ilaçlama,
  • Fatih Kene İlaçlama
  • Fatih Tahta Kurusu İlaçlama

Bunun yanında; yılan, yaban arısı, uyuz böceği, tespih böceği, termitler, tatarcık, örümcek, karasinek, sivrisinek, tahta kurdu, salyangoz, mite, kulağakaçan, kırkayak, karafatma, lağım faresi gibi zararlı canlı türlerinin kontrol altına alınması konusunda uzman ve profesyonel ekibimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Fare İlaçlama

Farelerin mevsimleri yoktur. Aynı zamanda her mevsime ve her iklime dayanıklıdırlar. Fareler haşere grubunda kemirgen sınıfını oluşturmaktadırlar. Farelerin güvenle kontrol altına alınması için mutlaka profesyonel bir ilaçlama şirketinden destek almanız gerekmektedir. Ucuza yapılan ilaçlamalardan ve amatör kurum ve kuruluşlardan uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. İlaçlama kolay yapılan bir uygulama değildir. Her aşamasında insan sağlığını tehdit eden unsurlarla karşı karşıya kalınmaktadır.

İlaçlama yapacak firmanın Sağlık Bakanlığı tarafından gerekli izin ve onaylara sahip olması gerekmektedir. Aynı zamanda firmanın kullandığı ilaçların TSE tarafından tescilli ve onaylı da olması gerekmektedir. Bu önemli noktalara mutlaka dikkat etmeniz gerekmektedir.

Fare ilaçlamanın maliyeti ve fiyatları ile ilgili de bazen sorunlar yaşanmaktadır. Ucuza yapılan her iş kalitesiz olacak diye bir durum yoktur. Ancak her firma profili kendini az çok hemen belli eder. Burada es geçilmeyecek konu şudur; ucuz ilaçlama ayrı, ekonomik fiyatlarla kaliteli iş almak ayrı bir durumdur.

Fare ilaçlamalarında sıklıkla hemen hemen herkes aynı şeyleri düşünmektedir. Kuytu köşelere bilinçsizce serpiştirilen fare zehirleri insan hayatında tehlike ve tehdit arz etmektedir. Bu amatör ve sizlere zarar verecek uygulamalardan kurtulmanız için şirketimizin sizlere sunmuş olduğu kaliteli, garantili, ekonomik uygulamalardan hemen faydalanın.

Farelerin kontrol altına alınma süreçlerinde etkin rol oynayan durum, farelerin dışkılarını ve salyalarını etrafa saçmasıdır. Bu durumda salgın hastalıkların önüne geçmek oldukça zorlaşmaktadır.

Farelerden Nasıl Kurtulabilirim?

Fareler başa çıkılması zor kemirgenlerdir. Bu yüzden firmamızın vermiş olduğu hizmetler doğrultusunda, fare istasyonlarını tercih ederek kullanmanız yeterlidir. Fare istasyonlarının kurulumu için şirketimiz 7/24 hizmet sunmaktadır.

Fare istasyonları açık ve kapalı alanlarda profesyonel ekibimizle beraber kurulumu yapılarak farelerin güvenle kontrol altına alınması sağlanmaktadır.

Fare İstasyonları Nasıl Çalışır?

Fare istasyonları, yaklaşık 20 cm büyüklüğünde içinde farelerin çok sevdiği keskin aromalarla donatılmış zehir bulunmaktadır. İstasyon kurulumu yapıldığı andan itibaren, bu keskin koku farelerin burnuna gider. Bu kokuya dayanamayan fareler, istasyonun içine girer ve zehre temas eder. Farelerde susama etkisi yaratan bu zehir sayesinde fareler, su aramaya başlar. Su ile temas ettiği andan itibaren ölüm zamanı ortalama 10 saniyedir.

Haşere ilaçlama, böcek ilaçlama, pire ilaçlama ve daha pek çok uygulamamız için çağrı merkezimizi arayabilir, destek alabilir ekonomik fiyatlarla randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir