Haseki Böcek İlaçlama

admin | 9 Kasım 2018 | 0 | Genel

Haşere ilaçlama uygulamalarının profesyonel ve garantili yöntemlerle gerçekleştirilmesi, tıbbi açıdan mecburi bir durumdur. Zira, işlemler esnasında yapılacak en ufak hata insan sağlığını tehdit edebilmektedir. Bunun yanı sıra, haşere ilaçları da yanlış kullanıldığında riskli durumlara yol açabilmektedir. Haşere ilaçlama konusunda bireysel faaliyetlerden kaçınarak kaliteli ilaçlama firmalarıyla anlaşılması, her açıdan en mantıklı hareket olacaktır. Haseki böcek ilaçlama firması; özellikle Fatih bölgesinde hizmet vermekte olup çalışmalarını İstanbul, Kocaeli ve İzmir’in tüm ilçe ve semtlerine ulaştırmaktadır. Profesyonel ekiplerimiz; modern ilaçlama teknikleriyle, insan sağlığını ön planda tutarak haşere varlığını kesin olarak sonlandırmak üzere çalışmalarını sürdürmektedir.

Haseki Böcek İlaçlama Servisi

İlaçlama yöntemleri arasında en sık tercih edilen uygulamalar sıvı ilaçlama, jel ilaçlama ve fare istasyonu uygulamalarıdır. Tercih edilecek yöntem, ilaçlama ekibinin alandaki analizleri sonucu belirlenmektedir. Bu analizde; haşere türü ve alt türü, yayılma oranı, istilanın boyutu, alanın büyüklüğü gibi değişkenler tespit edilmektedir. Haseki böcek ilaçlama firmamız; Sağlık Bakanlığı tarafından, insan sağlığı üzerinde etkisi olmadığı onaylanan ilaçlar ve böcek ilaçlama yöntemleri ile hizmet vermektedir. Bu işlemler, haşere üzerinde kesin sonuç sağlamakta olup %100 olumlu sonuç ve müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Firmamız, işlemlerini kesin sonuç garantisiyle sağlamaktadır.

En Sık Tercih Edilen Böcek İlaçlama Yöntemleri

  • Sıvı İlaçlama: En çok haşere türünü kapsayan uygulamadır. Haşerelerin yoğun olarak görüldüğü alanlara uygulanan ilaç, kısa sürede etki eder ve 3 ay kadar etkisini korur. Kokulu ve kokusuz olarak iki farklı şekilde uygulanır. İşlemin ardından birkaç hafta sulu temizlik yapılmaması gerekir.
  • Jel İlaçlama: Hamam böceği ve kalorifer böceği istilalarında tercih edilir ve bu haşere türleri üzerinde kısa sürede öldürücü özelliğe sahiptir. Böceklerin en çok görüldüğü alanlara küçük porsiyonlar halinde uygulanan jel ilaç; 3-4 ay süresince etkisini korur. İşlemden sonra, ilacın sürüldüğü alanlara su temas etmemesi gerekir.
  • Fare İstasyonu: Fare zararlısı için çoğunlukla bu yöntem tercih edilir. Fare istilasının en yoğun olduğu bölgelerde kullanılır. Korunaklı bir kutuda muhafaza edilen fare ilacı; haşerenin ilgisini çekecek kokularla maskelenmiştir. Haşere kutuya girer ve burada ölerek kurur. Kutunun özel mekanizması sayesinde diğer canlılar ilaçtan etkilenmemiş olur.

Haseki böcek ilaçlama firmasının ilaçlama hizmetleri hakkında bilgi edinmek için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Benzer İçerikler

gemi-ilaclama

Gemi İlaçlama

admin | 28 Eylül 2019 | 0

Kervan Böcek İlaçlama bünyesinde sağlamakta olduğumuz Gemi İlaçlama hizmetlerimiz, vapur, tekne, yat, gemi gibi ulaşım araçlarında meydana gelen haşere ve kemirgen problemlerinin ortadan kaldırılması için tasarlanmıştır. Firmamız, gemi ilaçlama hizmetleriyle…

ev-ilaclama-fiyatlari

Ev İlaçlama Fiyatları

admin | 4 Temmuz 2019 | 0

Ev İlaçlama Fiyatları, Kervan Böcek İlaçlama firmamızın bünyesinde oldukça ekonomiktir. Evlerinizde ya da iş yerlerinizde meydana gelen haşere ve kemirgen problemlerini, etkili ilaçlama yöntemlerimiz ve uzman ilaçlama kadromuzla birlikte ortadan…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir