Hakkımızda

hakkimizda

Şirketimiz, uzun yıllardan beri böcek ilaçlama ve haşerelerin güvenle kontrol altına alınması hususunda hizmet vermektedir. %100 müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, insan sağlığında en üst seviyede tutmaktadır.

Misyonumuz; İlaçlama sektöründe müşteri menfaatlerini gözeterek, kalıcı projelere imza atmaktır. Şirketimiz, güven, kalite ve ekonomik fiyatları bir arada tutarak sürdürülebilirliği hedeflemektedir.

Vizyonumuz; Uzman ve kıdemli personellerle, Sağlık Bakanlığından onaylı olan ilaçlarımız ve başarı belgelerimizle, 7/24 siz değerli müşterilerimize standartların üstünde hizmet vermektedir.

Haşere ilaçlama, böcek ilaçlama, kemirgen, sürüngen, asalak ve parazit türlerinin tümünü uzman kadrosu ve personelleri ile beraber üstesinden gelen firmamız, daima ileriye dönük planlar doğrultusunda hareket etmeyi ilke edinmektedir.

Fatih ilaçlama firmamız, 7/24 kaliteli hizmet alabileceğiniz, her daim müşteri temsilcilerimiz arayarak bilgi ve destek alabileceğiniz dev bir kuruluştur. Sadece Fatih ilçesine değil, tüm mahalle ve semtlere hizmet vermektedir.

Ekibimiz, deneyimli Çağrı Merkezi, kıdemli Ziraat Mühendisleri, Uzman Veterinerler, Operasyon sorumluları, saha çalışma ekiplerinden oluşmaktadır.

Sağlıklı yaşamın anahtarı olarak nitelendirdiğimiz çalışma şeklimiz, size her alanda ve her noktada hizmet sunmaktır.