Gemi İlaçlama

admin | 28 Eylül 2019 | 0 | Genel

Kervan Böcek İlaçlama bünyesinde sağlamakta olduğumuz Gemi İlaçlama hizmetlerimiz, vapur, tekne, yat, gemi gibi ulaşım araçlarında meydana gelen haşere ve kemirgen problemlerinin ortadan kaldırılması için tasarlanmıştır. Firmamız, gemi ilaçlama hizmetleriyle 7/24 faaliyet göstermektedir.

Gemi İlaçlama Neden Yapılmalıdır?

Gemi, vapur, yat ve tekne gibi ulaşım araçları, insanların ve birçok eşyanın yoğun olarak bulunabileceği araçlardır. Bu nedenle çeşitli canlı türü de insanlarla ve eşyalarla birlikte bu araçlara yayılabilir ve uzun vadede bir problem oluşturabilirler. Haşere ve kemirgen türleri, beslenme ve barınma ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri her türlü alanda, hızlı üreme yapılarıyla da birlikte istila durumu oluşturabilirler. Etrafa yaymış oldukları bakteri ve mikroplar da diğer canlıların sağlıkları üzerinde olumsuz etkiler oluşturabilir. Bu nedenle gemi ilaçlama, sağlık ve güvenlik açısından oldukça önemlidir.

Gemi ilaçlamaları, yüzey alanının geniş olması ve ulaşılması güç alanlarının çok olması nedeniyle kişisel müdahalelerle gerçekleştirilememektedir. Haşere ve kemirgen türleri, hızlı üreme yapıları nedeniyle bulundukları alanlarda kısa sürede yoğun bir nüfusa ulaşmaktadır. Bu nedenle imhası oldukça zordur. Gemi ilaçlama firmaları, bu anlamda yardımcı olacak en önemli kuruluşlardır.

Gemi İlaçlama Yöntemlerimiz

Gemi ilaçlamaları, kısa sürede kalıcı sonuçlara ulaşılması gereken etkili yöntemlerle gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kervan Böcek İlaçlama firması olarak, geliştirmiş olduğumuz etkili ilaçlama yöntemleri ile gemi ilaçlama, vapur ilaçlama, yat ilaçlama gibi birçok hizmet sunmaktayız. Yöntemlerimiz, uzman ilaçlama ekipleri tarafından geliştirilmiş ve insan sağlığını olumsuz etkilemeyen yöntemlerdir. Kullandığımız ilaçlar, Sağlık Bakanlığı onaylıdır.

Gemi ilaçlamalarında sıklıkla tercih ettiğimiz ilaçlar kokusuz ilaçlardır. Sıvı ilaçlama yöntemleri, jel ilaçlar ve fare istasyonları, vapurlarda, gemilerde ya da özel yat ve teknelerde meydana gelen haşere, kemirgen problemlerinin ortadan kaldırılmasında oldukça etkili yöntemlerdir. Firmamız bu yöntemler sayesinde kısa sürede kalıcı sonuçlara ulaşmakta ve problem oluşturacak tüm riskli faktörleri ortadan kaldırmaktadır.

Uzman ilaçlama ekiplerimiz ve bakanlık onaylı ilaçlarımızla sağlamış olduğumuz güvenilir gemi ilaçlama hizmetlerimizden dilediğiniz gün ve saatte faydalanmanız mümkündür. Hizmetlerimiz, İstanbul başta olmak üzere İzmir ve Kocaeli‘nin tüm ilçe ve semtlerinde mevcuttur.

Gemi İlaçlama Fiyatları

Gemi İlaçlama Fiyatları, Kervan Böcek İlaçlama bünyesinde oldukça ekonomik aralıklardadır. Firmamız, gemi ilaçlama fiyatlarını belirlerken uygulama yapılan alanın genişliğine ve kullanılan ilaç miktarına dikkat etmektedir. Ekonomik gemi ilaçlama fiyatları ile sağlamış olduğumuz güvenilir hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz, sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizlere 7/24 ulaşabilir, randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Benzer İçerikler

ev-ilaclama-fiyatlari

Ev İlaçlama Fiyatları

admin | 4 Temmuz 2019 | 0

Ev İlaçlama Fiyatları, Kervan Böcek İlaçlama firmamızın bünyesinde oldukça ekonomiktir. Evlerinizde ya da iş yerlerinizde meydana gelen haşere ve kemirgen problemlerini, etkili ilaçlama yöntemlerimiz ve uzman ilaçlama kadromuzla birlikte ortadan…

sehremini-bocek-ilaclama

Şehremini Böcek İlaçlama

admin | 22 Aralık 2018 | 3

Şehremini böcek ilaçlama servisi olarak; tarihi yarımadada yer alan Fatih ilçesinde, eski dokuyu sağlıklı şekilde geri kazanmak adına faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Böceklerin uğrak mekanlarından biri olan eski ve ahşap yapılar, bu…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir