Fatih Apartman İlaçlama Firması

admin | 22 Ağustos 2018 | 0 | Genel

İstanbul’un en eski ilçelerinden birisi olan Fatih ilçesi tarihi yarımada üzerine kurulmuş eski kenti de içerisine alan bir ilçedir. İstanbul genelinde olduğu gibi Fatih’te de çok sayıda ruhsatsız ve merdiven altı faaliyet gösteren ilaçlama servisleri bulunmaktadır. Bu ruhsatsız firmalara karşı çok dikkatli olunması gereklidir. İstanbul’da tüm ilçe ve semtlerde yıllardır böcek ilaçlaması faaliyeti yürüten Kervan Böcek İlaçlama firmamız Fatih apartman ilaçlama ile birlikte bunun yanı sıra ev ilaçlama, iş yeri ilaçlama, fabrika ilaçlama ve bahçe ilaçlama hizmetleri de sunmaktadır. Güvenilir ve kaliteli hizmeti adresi olmuş servisimizi kadrosunda yer alan deneyim sahibi ve konusunda uzmanlaşmış ekipleri sayesinde müşteri memnuniyetini daime üst seviyede tutmuş sektörde adını ön plana çıkarmış bir firmadır.

Sorunu kökten halletmek önemlidir

Evleri istila eden böcek türü haşereler içeriye dışarıdan daha doğrusu apartmanlardan girmektedir. Yani evimizde yuvalanan böcekleri asıl kaynağı apartmanlarda merdiven altları, çatı katları apartman boşluklarıdır. Bu nedenle bu zararlı türlerin evimizin içine girmeden evvel ilk yuvalandıkları yerlerde yok etmek önemlidir. Bunun yolu da apartmanınızda ilaçlı dezenfekte işlemi yaptırmaktan geçmektedir.

Fatih apartman ilaçlama konusunda firmamızın deneyimli ekipleri apartmanlarda özellikle Fatih gibi tarihi evlerin ve iş hanlarının bulunduğu yerlerde böceklerin nerelerden yuvalanabileceği ve hangi türlerin yoğunlukta olacağını kısa sürede tespit etmektedir. Bu tespitin ardından uygulanması en kalıcı çözümü verecek yöntem belirlenerek apartmanlar veya müstakil evler ilaçlı müdahale yöntemi ile böcek türü haşerelerden arındırılmaktadır.

Dikkat edilmesi gerekli hususlar

Fatih Apartman ilaçlama yaptırırken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır bu hususları ekiplerimiz ilaçlı müdahaleye başlamadan önce sizlere açıklayacaktır. Müdahalenin ardından yapılması ve yapılmaması gereken hususları da yine ekiplerimiz muhataplara tebliğ edecektir.

Böcek ilaçlama uygulamasının ardından apartmanda 15 gün süreyle ıslak malzeme türleriyle temizlik yapılmaması gerekmektedir. Çünkü sıvı işlemler ilacın etkisini azaltacağından yapılan uygulamadan başarılı bir sonuç alınmasını zorlaştıracaktır. Bunun yanı sıra çocukların ilacın etkisi geçene kadar apartmanlarda yalnız başına bırakılmaması tavsiye edilir. Eğer apartmanınızda böcek sorunu yaşıyorsanız hemen hiç vakit kaybetmeden çağrı merkezlerimizin irtibat numaralarını çevirerek randevu alınız. Böcek ilaçlama uzman kadromuzla yaptığımız bir iştir.

Benzer İçerikler

gemi-ilaclama

Gemi İlaçlama

admin | 28 Eylül 2019 | 0

Kervan Böcek İlaçlama bünyesinde sağlamakta olduğumuz Gemi İlaçlama hizmetlerimiz, vapur, tekne, yat, gemi gibi ulaşım araçlarında meydana gelen haşere ve kemirgen problemlerinin ortadan kaldırılması için tasarlanmıştır. Firmamız, gemi ilaçlama hizmetleriyle…

ev-ilaclama-fiyatlari

Ev İlaçlama Fiyatları

admin | 4 Temmuz 2019 | 0

Ev İlaçlama Fiyatları, Kervan Böcek İlaçlama firmamızın bünyesinde oldukça ekonomiktir. Evlerinizde ya da iş yerlerinizde meydana gelen haşere ve kemirgen problemlerini, etkili ilaçlama yöntemlerimiz ve uzman ilaçlama kadromuzla birlikte ortadan…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir