Fare ilaçlama

admin | 24 Temmuz 2018 | 0 | Haşere Çeşitleri

Fare İlaçlama

Fare ilaçlama, haşere grubunun içinde yer alan kemirgen türleri için yapılan işlemlerin bütünüdür. Fare ilaçlama, Fare ve Fare türlerinin güvenle kontrol altına alınasını sağlamak amacıyla profesyonel ilaçlama firmaları aracılığı ile yapılır.  Fare çeşitleri arasında Lağım faresi en çok tehlikeli fare türüdür. Fare ilaçlama için çeşitli Fare ilaçları satılmaktadır. Ev ilaçlama, Fabrika ilaçlama gibi alanlarda da kullanılmaktadır. Fare ilacı, çok zehirlidir. Bu yüzden Fare ilaçlama için Fare ilaçlarının ortalıkta uygunsuz olarak bulunması zararlıdır. Fare hakkında bilgi edinen uzmanlar, artık fareleri etkisiz hale getirmek için yeni ve modern metotlar geliştirmişlerdir.  Fareler ve insanlar uzun yıllardan beri iç içe yaşamaktadırlar. Fare besin kaynağını insanların yaşam alanlarında alır. Fare insana zarar verir mi peki! Elbette hem maddi hem manevi olarak zarar vermektedirler. Kemirgen türlerinden kurtulmanın yolları Fare ilaçlama işlemlerine başvurmaktır.

Fare ile Mücadele

Fare ile mücadele hiç kolay değildir. Fareler çok hızlı ve aktif kemirgenlerdir. Fare ile mücadele konusunda geçmişten günümüze dek pek çok metot ve cihaz geliştirilmiştir. Fare kapanı, Fare kovucu, Fare yapışkanı, Fare tuzakları bu uygulamalardan sadece bazılarıdır. Günümüzde ilaçlama firmaları Fare istasyonu adı verilen çok etkili bir yöntem geliştirmişlerdir. Fare ile mücadele konusunda kesim çözümler sunan Fare istasyonlarının kurulumu basit ve sonuç odaklıdır. İlaçlama firmamızdan Fare istasyonları ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

fare-ilaclama
fare-ilaclama

Fare İlaçlama Şirketleri

Fare ilaçlama şirketleri, farelerin güvenle kontrol altına alınası konusunda hizmet veren şirketler olarak tanımlanabilir. Fare ilaçlama şirketleri, Fare ile mücadele konusunda uzman firmalardır. Fare ilaçlama şirketlerini seçerken İlaçlama firmasının Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olup olmadığı, gerekli tüm yasal süreçleri içeren, ruhsat ve sertifikaların yanında, kullandıkları ilaçların TSE tarafından tescil damgasına sahip olup olmadıklarını mutlaka kontrol edin. Bu aşamadan sonra gönül rahatlığı ile Fare ilaçlama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Fare İlaçlama Fiyatları

Fare ilaçlama fiyatları kurumsal şirketimiz bünyesinde garantili olarak yapılmaktadır. Fare ilaçlama fiyatları, belli aşamalar gözden geçirilerek hesaplanmaktadır. Bu aşamalar genellikle 3 süreçten geçmektedir.

  • İlk aşama; İlaçlama yapılacak olan alanının metrekaresidir. Yani Fare istasyonlarının kurulumunun yapılacağı alanın yüzölçümüdür.
  • İkinci aşama; İlaçlama yapılacak alanlarda Fare ve fare türlerinin yoğunluğunun tespit edilme sürecidir.
  • Son aşama ise kullanılacak olan istasyon sayısı ve bu istasyonlarda kullanılacak olan ilaç miktarıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Fareden Nasıl Hastalık Bulaşır?

Fareden nasıl hastalık bulaştığına ilişkin ilk belirtiler, Farelerin mikrop taşımalarıdır. Fareler aktif olarak gezindikleri için, her alana mikrop bulaştırıp, dışkılarını bırakırlar. Bu yüzden Gıda zehirlenmeleri, Verem, Tifüs, Veba, Paraziter gibi hastalıklar farelerden bulaşan önemli hastalıklardır. Fareler, aynı zamanda çeşitli hastalıkları dışarıdan eve taşıdıkları için üs solunum yolu hastalıklarını da beraberinde getirerek hasarlı hastalıklar bulaştırır.

Fare İlaçlama Nasıl Yapılır?

Fare ilaçlama, Profesyonel ilaçlama şirketleri aracılığı ile, açık alanlarda Fare İstasyonu kurulumu ile yapılmaktadır. Fare ilaçlama aşamalarında Fare istasyonlarının içine Farelerin sevdiği aromalardan oluşan, hoş koku yayan zehir yerleştirilir. Evden ya da işyerlerinizden bu kokuya dayanamayan Fare, zehri yer. Bu aşamadan sonra susayan Fare su ihtiyacı için dışarı çıkar. Su içtikten 10 saniye gibi kısa bir sürede, yaşam alanlarınızdan uzak bir yerde ölür.

Farelerden Kurtulmanın Yolları?

Farelerden kurtulmanın yolları içinde bu güne kadar geliştirilen pek çok metot bulunmaktadır. Zirai marketlerden satın alacağınız Fare zehri Fareler üzerinde yeterli derecede etkili olmamaktadır. Bu yüzden Farelerden kurtulmak için günümüzde modern ve çözüm odaklı olan Fare istasyonları adını verdiğimiz, siyah 25 cm boyutlarında plastik bir kutu içine yerleştirilen zehir sayesinde Farelerden kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Bu konuda İlaçlama firmamızdan yardım ve destek talebinde bulunabilirsiniz.

Farelerden Nasıl Kurtuluruz?

Fareden nasıl kurtulacağınızı belirleyen ilk adım, ilaçlama işlemlerini ve kontrol altına alma mekanizmalarını profesyonel bir Fare ilaçlama şirketi aracılığı ile destek alarak yaptırmanızdır. Aksi halde Fareler, hızlı koşan ve çarçabuk yakalanmayan kemirgen türleridir. Fare türlerinden ve zararlarından Fare İstasyonu ilaçlama uygulama yöntemlerimizden 7/24 faydalanabilirsiniz. İlaçlama şirketimiz size bu konuda gereken ilgiyi sağlayarak yaşam alanlarınızı kontrol altına alacaktır.

Tarla Faresi İle Mücadele Yöntemleri?

Tarla Faresi özellikle tarım alanlarında etkili olan, bitki kökleri ve saf tohumlarla beslenen kemirgen çeşididir. Tarla Fareleri için uygulanan yöntem ise Fare İstasyonlarının bu alanlara Farelerin yoğunluğuna göre kurulumunun yapılmasıdır. Tarla Faresi, ham ve yetişkin tarla ürünlerini de kemirerek ciddi zararlılara neden olmaktadır. Tarla Faresi ile en etkili mücadele Fare istasyonlarıdır. İlaçlama şirketimizi arayarak istediğiniz saatler için randevu talebi oluşturabilirsiniz.

Benzer İçerikler

kakalak-ilaclama

Kakalak İlaçlama

admin | 21 Ağustos 2018 | 0

Çevremiz birçok canlı ve mikroorganizma ile doludur. Bu canlıların bazıları bize zarar verirken bazıları evcil ve besi hayvanları olmak üzere çevremizde ve yaşamlarımızın içindedir. Çevremizde istemediğimiz hayvanların başında böcekler, kemirgenler,…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir