Çapa Böcek İlaçlama

admin | 16 Ekim 2018 | 0 | Genel

Fatih’in en gelişmiş semtlerinden biri olan Çapa, hastane bölgesi oluşuyla ve merkezi konumda yer almasıyla dikkat çekmektedir. Şehrin her yerine ve pek çok üniversiteye ulaşım kolaylığı olması sebebiyle öğrenci yerleşimi de oldukça fazladır. Ayrıca turistlerin de yoğun olarak ziyaret ettiği semtte çok sayıda hane ve dükkan mevcuttur. Semtin tarihi dokusu, mimari yapılardan ve eski binalardan da anlaşılmaktadır. Bu otantik hava semte ayrı bir çekicilik katar ve bu çekicilik yalnızca insanlar için değil, ne yazık ki haşereler için de geçerlidir. Eski binaların izbe, nemli ve rutubetli alanlarından faydalanan haşereler, insan yaşam alanlarına da girmekte ve insanların sağlığını tehlikeye atmaktadır. Bu nedenle, Çapa böcek ilaçlama ekibi olarak semtte ve İstanbul’un genelinde ilaçlama çalışmalarını sürdürmekte, insanları haşere probleminden kesin olarak kurtarmak üzere mücadele vermekteyiz.

Çapa Böcek İlaçlama Servisi

İlaçlama sektöründe 30 yılı aşkın bir süredir uygulamalarını yürütmekte olan firmamız, evlerde görülen böceklere ve fare, yılan gibi iri haşerelere karşı kesin sonuç veren bir mücadele vermektedir. Danışanların şikayetleri doğrultusunda, şikayetçi olunan haşere türünün tespiti, yayılma oranı ve alanın durumu göz önünde bulundurularak doğru ilaçlama tekniğine karar verilir, ilaçlama işlemi gerçekleştirilir ve ortamdaki haşere varlığı kesin olarak ortadan kaldırılmış olur. Çapa böcek ilaçlama firmasının vermiş olduğu hizmetler arasında; ev ilaçlama, dükkan ilaçlama, bahçe ilaçlama, okul ilaçlama, hastane ilaçlama gibi kamuya açık alan ve özel mülk alanlarında gerçekleştirdiğimiz faaliyetleri sayabiliriz.

Böcek İlaçlama İşlemleri Neden Önemli?

İnsanların yaşadığı ve bulunduğu alanlarda böceklerin ve haşerelerin dolaşması pek çok açıdan zarara ve tehlikeye sebep olmaktadır. Bu tehlikeleri şu şekilde özetleyebiliriz.

  • Böcekler, dolaştıkları pis yerlerden aldıkları mikrop ve bakterileri temiz ortamlara da taşırlar. Bu mikroplarla virütik ve mikrobik hastalıklara sebep olurlar. Ayrıca vücut içinde ya da dışında enfeksiyonlara da yol açarlar.
  • Alerjik bünyeye sahip insanlarda, çocuk ve yaşlılarda, bağışıklık sistemine zarar veren hastalığa sahip insanlarda çok daha ciddi sorunlara yol açarlar.
  • Bazı zehirli böcek türleri, sahip olduğu zehrin yoğunluğuyla koma ve ölüme kadar götürebilirken bazıları yalnızca lokal etkilere neden olur. Böcek zehri kişiye göre değişen reaksiyonlara yol açar.
  • Böceklerin salgıladığı sıvılar da alerjik tepkimelere neden olur.
  • Ayrıca özellikle geceleri dolaşan haşereler kişilerde uykusuzluk, huzursuzluk, kaygı ve endişeye sebep olur. Bu durum da psikolojik rahatsızlıklara davetiye çıkarır.
  • Bu nedenle, evde görülen böcek durumunda vakit kaybetmeden Çapa böcek ilaçlama firmalarıyla irtibata geçilmesi gerekmektedir.

Benzer İçerikler

gemi-ilaclama

Gemi İlaçlama

admin | 28 Eylül 2019 | 0

Kervan Böcek İlaçlama bünyesinde sağlamakta olduğumuz Gemi İlaçlama hizmetlerimiz, vapur, tekne, yat, gemi gibi ulaşım araçlarında meydana gelen haşere ve kemirgen problemlerinin ortadan kaldırılması için tasarlanmıştır. Firmamız, gemi ilaçlama hizmetleriyle…

ev-ilaclama-fiyatlari

Ev İlaçlama Fiyatları

admin | 4 Temmuz 2019 | 0

Ev İlaçlama Fiyatları, Kervan Böcek İlaçlama firmamızın bünyesinde oldukça ekonomiktir. Evlerinizde ya da iş yerlerinizde meydana gelen haşere ve kemirgen problemlerini, etkili ilaçlama yöntemlerimiz ve uzman ilaçlama kadromuzla birlikte ortadan…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir