Böcek İlaçlama Fatih

admin | 22 Temmuz 2018 | 0 | Genel

Böcek ilaçlama Fatih ilçesinde tüm semtlere ve mahallelere uygulandığı gibi İstanbul genelinde tüm ilçe ve semtlere de şirketimiz tarafından uygulanmaktadır. Fatih böcek ilaçlama hizmeti ilçede açık ve kapalı mekanlara yapılmaktadır. Böcek ilaçlama yaşam alanlarımızın koruma altına alınması konusunda yapılması gereken uygulamalardan biridir. Haşere ve kemirgen çeşitleri yaşam alanlarımızda tehlike oluşturmaktadır. Haşere ve kemirgen türlerinden kurulmamızı sağlayacak tek uygulama da ilaçlama yaptırmaktır.

Ülkemizde iklim ve coğrafi koşullar haşere ve kemirgen türlerinin barınmasına neden olmaktadır. Yaz aylarında aktif olarak çoğalan haşere türlerine gerekli önlem ve tedbirler alınmadığında olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir.  Yaşam alanlarınızın kontrolünü ancak ve ancak ilaçlama yaparak çözebilirsiniz. Böcek türleri yaz aylarında imha edilmediğinde 4 mevsim boyunca sorun teşkil etmektedirler.

Hizmet Alanlarımız Nelerdir?

Hizmet alanlarımız oldukça geniş bir yelpazeye yayılmaktadır. İlaçlama şirketimiz İstanbul genelinde ilaçlama servisleri barındırmaktadır. Kapalı açık mekanlarda ve tüm özel kamu alanlarında böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Başta, ev, ofis, işyeri, fırın, restoran, market olmak üzere, üniversite, okul, yurt, otel, hastane gibi alanlarda, toplu taşımacılıkta, otogar, AVM, uçak, gemi, tekne, şantiye, fabrika, site, bodrum, açık arazi, tarla ve sera alanlarında böcek ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

İstanbul’un her ilçe, semt ve mahallelerinde böcek ilaçlama hizmetimiz bulunmaktadır.

İlaçlama Hizmetini Nasıl Satın Alabilirim?

İlaçlama hizmeti satın almak isteyen kişi ve kurumlar, ilaçlama şirketimizi arayarak 7/24 hizmet alabilmektedir. Yeriniz ve mekanınızın yer büyüklüğü ne kadar olursa olsun, ilaçlama hizmeti veriyoruz. Şirketimiz uzun yıllardan beri ilaçlama hizmeti vermektedir. Haşere ya da kemirgen türleri ile baş edemediğiniz durumlarda izleyeceğiniz yollar şunlardır;

  • İletişim sayfamızdan 7/24 ilaçlama hizmeti sunan şirketimizi arayabilirsiniz.
  • Müşteri temsilcimiz, şikayet ettiğiniz haşere türüne ilişkin bilgileri, alanında uzman Ziraat mühendislerimize ve Veteriner hekimlerimize iletir.
  • Haşere ve kemirgen türlerinin tespiti yapıldıktan sonra, ilaçlama yapılacak alanın büyüklüğü, ilaçlama uygulama yöntemi ve kullanılacak ilaç miktarı uzmanlarımız tarafından belirlenir.
  • İlaçlama yapılacak olan mekan için gün ve saat konusunda kesin randevu kaydı oluşturulur.
  • Son aşama istenilen saatlerde ilaçlama personellerimiz gelerek yaşam alanlarınızı tüm haşere ve kemirgenlerden kurtarmak için ilaçlama işlemlerini uygular.

 

Benzer İçerikler

gemi-ilaclama

Gemi İlaçlama

admin | 28 Eylül 2019 | 0

Kervan Böcek İlaçlama bünyesinde sağlamakta olduğumuz Gemi İlaçlama hizmetlerimiz, vapur, tekne, yat, gemi gibi ulaşım araçlarında meydana gelen haşere ve kemirgen problemlerinin ortadan kaldırılması için tasarlanmıştır. Firmamız, gemi ilaçlama hizmetleriyle…

ev-ilaclama-fiyatlari

Ev İlaçlama Fiyatları

admin | 4 Temmuz 2019 | 0

Ev İlaçlama Fiyatları, Kervan Böcek İlaçlama firmamızın bünyesinde oldukça ekonomiktir. Evlerinizde ya da iş yerlerinizde meydana gelen haşere ve kemirgen problemlerini, etkili ilaçlama yöntemlerimiz ve uzman ilaçlama kadromuzla birlikte ortadan…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir